Anadolujet Otopark Hizmeti


SİZ ANADOLUJET’LE GÖKYÜZÜNDEYKEN, ÖZEL ARACINIZ

ANADOLUJET PARK&FLY OTOPARKI’NDA GÜVENDE

 

Anadolujet’ten yolcularına büyük ve özel bir ayrıcalık daha! Siz değerli yolcularımız, Anadolujet ile seyahatlerini gerçekleştirirken, özel araçları da artık “Anadolujet Park&Fly” otoparkında güvende olacak.
* İlki Bodrum’da hizmete giren ve çok yakında Ankara’da da hizmet verecek olan “Anadolujet Park&Fly” otopark hizmetinden Anadolujet ve Miles&Smiles üyeleri ilk gün ücretsiz.
* Anadolujet yolcuları ilk günü ücretsiz olan otoparktan, daha sonraki günler için günlük 10 TL ücret ödeyerek yararlanabilecekler. Otoparkta Miles&Smiles üyelik formunu dolduran ve üye olan yolcular da hemen bu avantajdan yararlanabilecekler. 
*   Yolcular, uçuşları öncesinde Secure Drive çağrı merkezini (444 08 06) veya 0 549 301 59 48 numaralı telefonu arayarak erken rezervasyonlarını gerçekleştirebilecek böylece otopark hizmetinden öncelikli olarak yararlanabilecekler.
Talep karşılığında vale hizmetinin de sağlanabileceği otoparkta araçlarını park eden yolcuların, “Secure Drive” özel konforlu araçlar ile havalimanlarına kısa süreli ve karşılıklı ulaşımı ücretsiz olarak sağlanacaktır.
Milas-Bodrum Havalimanı’na 4 km ve Ankara Esenboğa Havalimanı’na 200 mt uzaklıkta, 120 ve 400 araçlık kapasiteye sahip “Anadolujet Park&Fly” Otoparkları ile Anadolujet yolcularına daha kaliteli hizmet ve uçuşlarını daha rahat gerçekleştirme imkanı sunuluyor.
 

 


Geri Dön